Provádíme kvalitní betonové podlahy po celé ČR !

Cenová nabídka

Betonové podlahy Strojně hlazené potěry

ceník
  • Podlahy v celém RD za 1 den.
  • Vlastníme moderní techniku.
  • Klademe důraz na kvalitu.
  • Máme dlouholeté zkušenosti.
  • Cenová nabídka zdarma
Působnost po celé ČR!
Nové video
Potřebujete poradit?

Pokud potřebujete poradit s vypracování poptávkyči s jiným problémem obraťte se na nás.

Betonové podlahy
Poradna, dotazy

V jakých minimálních tloušťkách je možné aplikovat beton, když je podklad 1) polystyren 100 mm + separačka a 2) kročejová izolace (tvrzená vata 30 mm) + separačka. Bez podlahového vytápění. .... více >>

Jak je pokládka betonových podlah náročná? Do kolika dní mám tento proces aplikace betonu rozložit. Našel jsem že až 150 m2 za den. Takže 750 m2 za 5-6 dní, je to reálné .... více >>

Provádíte drátkobeton? Jaké je jeho .... více >>

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné realizovat betonovou podlahu v případě, že je zatím instalována pouze izolace mezi krovy skelnou vatou a není ještě nainstalována parozábrana. Je .... více >>

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Betonová podlaha – ideální podlaha do garáže

Rozhodujete se, jaký materiál použijete na podlahu do vaší garáže? Pro své jedinečné vlastnosti a nenáročnost údržby se stal nejpoužívanějším materiálem pro garážové podlahy beton. Betonová podlaha se skvěle hodí do každé garáže a navíc díky nejrůznějším barevným nátěrům nejsme odkázáni pouze na nudnou šeď.

 

Stejně tak, jako věnujeme pozornost našemu bydlení a chceme, aby na něj byly použity jen ty nejlepší materiály, měli bychom se zaměřit také na ostatní části domu, jako je například garáž. Ve starších zástavbách bývají garáže obvykle samostatně stojícími objekty, zatímco u nových rodinných domů je trendem propojení garáže s hlavní stavbou.

 

Přestože v garáži netrávíme tolik času, jako v ostatních částech domu, i zde bychom měli dobře zvážit výběr materiálů. U garážových podlah se jen málo zaměřujeme na vzhled a ochranu proti vlhkosti, přitom právě tyto podlahy jsou vlhkosti, chemikáliím a nejrůznějším nečistotám vystavovány mnohem více, než podlahy v jiných částech našeho bydlení. Co se týče materiálu podlahy, je nejlepší volbou klasický a osvědčený beton, který nám vydrží po desítky let!

 

Odolnost na prvním místě

U garážové podlahy potřebujeme, aby byla odolná jak mechanické zátěži, tak aby dokázala odolat i chemikáliím. Však to znáte sami – často se stává, že se na zemi objeví skvrny od benzínu, oleje či nafty. Beton se jeví jako ideální protože je nejen nehořlavý, což odpovídá bezpečnostním předpisům, ale také odolný vůči vlhkosti a nečistotám.

 

Snadná údržba

Podlaha v garáži by se měla také snadno udržovat, nejlepší je tedy podlaha beze spár a poréznosti. Tyto parametry právě betonová podlaha splňuje do puntíku. Snadný úklid betonové podlahy v garáži oceníte zejména v zimních měsících, kdy je kolem auta nepořádek téměř neustále. Z většiny garážových podlah z betonu je tak možné odklízet nečistoty zametáním. Jestliže budete udržovat podlahu v garáži čistou a zabráníte tomu, aby se dostala do styku se stojací vodou, významně jí tak prodloužíte životnost.

 

Více pohodlí a dokonalejší vzhled

Kdo chce, nemusí se spokojit s klasickou šedivou betonovou podlahou, ale může si garážovou podlahu ještě vylepšit. Nejenže bude lépe vypadat, ale bude také pohodlnější. Zejména pokud patříte k těm, kdo tráví v garáži více času, určitě oceníte možnosti nátěrů. K dispozici je dnes celá řada různých barev. Opatřit si můžete také speciální rohože nebo investovat do epoxidového nátěru v unikátních designech. Přípravkem na bázi kyseliny odstraníte nečistoty a poté podlahu přetřete nátěrem na bázi epoxidové pryskyřice. Takovýto nátěr bude odolný vůči chemikáliím obsahujícím olej a samozřejmě také esteticky líbivý.

 

Autor: www.bydleniprokazdeho.cz

 

Hlavní strana

více informací >>

3. Realizace omítek

více informací >>
Kontakt Cenová nabídka Hlavní strana Mapa webu Naše práce Partneři